Serwis wykorzystuje pliki cookie. Kliknij, aby zapoznać się z Polityką Plików Cookie.

Sesje zdjęciowe dla dzieci Warszawa
Oferta:
 Zabawki 


 Gry


 Art. kreatywne 


 Mebelki 


 Sport i rekreacja 

Sesje fotograficzne
DZIECIĘCE
rodzinne

Zabawki Manhattan Toy

Zabawa dla dzieci jest przygodą i odkrywaniem, radością , dorastaniem i nauką ale i czymś o wiele więcej. Dla projektantów zabawek to poważna praca. Manhattan Toy tworzy zabawki z zaangażowaniem w precyzję rzemiosła i kreatywności. Wszystkie produkty Manhattan Toy, począwszy od najnowszych koncepcji do klasycznych i sprawdzonych, są innowacyjnie zaprojektowane żeby inspirować wyobraźnię przez zabawę i zadowolić naszych Klientów dużych i małych. Spraw radość swojemu dziecku zabawkami Manhattan Toy.

Zabawki niepowtarzalne, inne niż wszystkie:
Manhattan Toy został stworzony w 1979 roku przez Francisa Goldwyna ( wnuka właściciela studia filmowego Sama Goldwyna). Firma stała się pionierem w wykorzystywaniu nietradycyjnych materiałów w projektowaniu zabawek i zachwycającym stylu miękkich zabawek. Pomimo tego, że Goldwyn nie jest już zaangażowany w prezesowanie Manhattan Toy - pracownicy firmy nadal kontynuują jego wizje i je rozwijają. Twoje dziecko pokocha te zabawki.

Rozwój i odkrywanie świata:
Zabawa to nie tylko radość- to esencja dziecięcego poznawania, emocji i rozwoju społecznego. Proces projektowania to mieszanka nauki i kaprysu który pozwala stworzyć produkt dla dzieci, bogaty w szereg wizualnych i dotykowych stymulacji oraz nieograniczonych możliwości w kreatywnym odkrywaniu. śliczne mięciutkie laleczki z serii Groovy Girls, mnóstwo dodatkowych akcesoriów i ubranek, piękne, bajecznie kolorowe zabawki dla maluszków, grzechotki, gryzaki.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość:
Standardy jakości gwarantują, że zabawki tej firmy są zarówno wytrzymałe jak i bezpieczne. Priorytetem fabryki jest aby produkty Manhattan Toy były kompleksowo przetestowane i zgodne z rygorystycznymi standardami przewidzianymi dla produktów oferowanych dzieciom. Jeden z działów zajmuje się zagwarantowaniem jakości produktów ,nieustannie sprawdza wzory i procedury aby dostosować je do nowych, jak i istniejących już regulacji bezpieczeństwa.
Gwarancja jakości zabawek i produktów które maja wzbogacać i dawać dzieciom nowe możliwości odkrywania. Bezpieczeństwo było zawsze w centrum zainteresowania Manhattan Toy. Swoja marką Manhattan Toy zapewnia , że wszystkie oferowane produkty są zgodne z wszelkimi normami bezpieczeństwa w USA i Europie.

Różne serie zabawek:
W skład rodziny zabawek Manhattan Toy wchodzą między innymi:
- Automoblox
- Puzzibits
- Groovy Girls
- Whoozit
- Baby Stella
i inne.Sesje fotograficzne Warszawa, fotografia dziecięca